ŠOKOLADAS

 
Vienas pagrindinių ir svarbiausių dalykų, nuomojantis šokolado fontaną, yra šokoladas. Mes dirbame tik su aukštos kokybės belgišku šokoladu, kuris pagrįstai laikomas viena geriausių šokolado rūšių pasaulyje.
 
Barry Callebaut – geriausias šokolado gamintojas, kuris išsiskiria menišku požiūriu, originaliomis idėjomis ir savo šokoladui parenka tik pačius kokybiškiausius ingridientus.
 
Barry Callebaut siūlo didelę juodojo, pieninio ir baltojo šokolado skonių įvairovę, neįprastą išvaizdą ir vaisinius poskonius: rožinės spalvos braškių skonio šokoladas, žalios spalvos citrininis, apelsinų skonio oranžinis, pieninis su tikra karamele, taip pat pieninio ir juodojo šokoladų kapučino skonio mišinys, šimtaprocentinis medaus skonio pieninis šokoladas.
 
Rinkdamiesi šokoladą, atsiribokite nuo pasaulinės rinkos standartų. Šokoladas fontanui gali būti įvairių skonių ir spalvų. Originalus desertas pradžiugins svečius. Pavyzdžiui, vestuvėse harmoningai atrodys šokolado fontanas, pripildytas baltojo arba švelnios rožinės spalvos braškių skonio šokolado. Įmonės vakarėlis bus įsimintinas tiek Jums, tiek Jūsų bendradarbiams ar partneriams, jei jie galės pabendrauti neįpareigojančioje aplinkoje, besimėgaudami nuostabiu juodojo ar pieninio šokolado skoniu.
 
Kad ir ką pasirinktumėte, šokolado fontanas visada atrodys išskirtinai ir pradžiugins tiek suaugusius, tiek vaikus.     
 
 
create logo